Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS", J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, faks.: (8 389) 55408, tel.: (8 389) 55408
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba

 

Apie ugdymą(si) nuotoliniu būdu skelbiame skyrelyje „Ugdymas nuotoliniu būdu“. Nuotolinis 2

LR Vyriausybės sprendimu karantino laikotarpis pratęsiamas iki balandžio 13 d.

Karantino laikotarpiu atlyginimas už vaikų išlaikymą kovo mėn. laikinai nemokamas.

Informuojame, kad tėvų (globėjų) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases nuo balandžio 1 d. nebus priimami. Apie tai, kada bus priimami prašymai, informuosime Utenos rajono savivaldybės ir vaikų lopšelių – darželių internetiniuose puslapiuose.

                                                                                             Utenos rajono savivaldybės administracijos 
                                                                                             švietimo sporto ir jaunimo reikalų skyrius

Nuo 2020 m. kovo 30 d. ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Nuo 2020 m. kovo 16 dienos iki kovo 30 dienos ugdymo procesas yra nutrauktas, mokytojai dirba nuotoliniu būdu, kitam personalui nustatyta prastova, suteiktos kasmetinės atostogos, dar kiti darbuotojai turi nedarbingumo pažymėjimą.
Karantino laikotarpiu visa informacija bus teikiama nuotoliniu būdu (el. paštu, telefonu) darbo dienomis darbo laiku.
8 612 50 880 - direktorius;
8 618 64 195 - direktoriaus pavaduotojas ugdymui;
8 620 27 388 - vyresnysis buhalteris.
Elektroninis paštas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tėveliai su grupių mokytojomis gali bendrauti turimais telefonais.

Švietimo pagalbos specialistai karantino laikotarpiu konsultuoja:
socialinė pedagogė Sandra - elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
Logopedė Danguolė - telefonu 8 684 26 947 nuo 900 val. iki 1100 val.;
Logopedė Jurgita - elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Švietimo centro ir Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinio darbas karantino laikotarpiu >>>

Tolesnę informaciją sekite svetainėje.

Nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos.

Nuoroda į pranešimą: „Visoje Lietuvoje dėl koronaviruso dviem savaitėms uždaromos švietimo įstaigos“.

Išrašas iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 12 d. pasitarimo protokolo Nr. 12.

Tolesnę informaciją sekite svetainėje.

Geriausias būdas prisiminti gerus darbus — juos kartoti. E. Bekonas

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, jungdamasis prie „Vaikų linijos“ inicijuoto Sąmoningumo didinimo mėnesio „Be patyčių“ 2020, trečius metus iš eilės kovo mėnesį mokyklas ir darželius kvietė dalyvauti socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“ daryti gerus darbus šalia esantiems.
Prie „Užkrėsk gerumu“ prisijungė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė.

• Ikimokyklinio ugdymo grupė „Smalsučiai“ vykdė tęstines projektines veiklas „Mums gera kartu“ ir „Darželyje draugauja maži ir dideli“. Prie grupėje vykstančių veiklų noriai prisidėjo ir ugdytinių tėvai. Vienas nuo kito užsikrėtę gerumu, noru pradžiuginti vaikus, kad jiems būtų smagiau ir paprasčiau pažinti raideles, namuose pasiuvo savo vaiko vardo pirmąją raidelę.

• Prie mūsų gerumo akcijos prisijungė ir Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, kurios erdvėje „Pasakų ložė“, eksponuojama šių raidžių paroda „Mažųjų ABC“.

• „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis Dale ir Alma, aplankė jaunesniuosius draugus „Čiauškučius“. Juos pradžiugino skambiomis dainomis, žaidimais.

• „Smalsučių“, „Žiogelių“ ir „Aitvarų“ grupių ugdytiniai, kartu su meninio ugdymo mokytoja Dale, svečiavosi Utenos rajono neįgaliųjų draugijoje. Ten visi kartu koncertavo, pritariant kapelos muzikantams.

Tikėkime, kad gerumas, abejingumą ir pyktį gali perkeisti į norą kurti, dalintis, padėti, draugauti.

Apie mūsų dalyvavimą akcijoje rašoma LVJC Facebook paskyroje.

Kovo 11 - ąją - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį - paminėjome šventiškai pasipuošę ir smagiai nusiteikę. 

Ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės vaikai kovo 10-tą dieną dalyvavo viktorinoje „Ar jūs žinote, ar ne, ką vadinam gimtine“, skirtoje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30 mečiui paminėti. Adrija su Evija padeklamavo eilėraštuką „Dovana Lietuvai“.

Kovo 2-6 dienomis ikimokyklinio ugdymo „Aitvarų" grupės vaikai ir mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Daiva Laurinavičienė dalyvavo respublikinėje DRAUGIŠKOJE SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO OLIMPIADOJE „DRAMBLYS", kurios metu veiklose ugdė socialines emocines kompetencijas. Olimpiados tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir atliekant bendras užduotis, įtraukiant vaikus, pedagogus ir tėvus, stebėti socialinio emocinio ugdymo pažangą.

Olimpiados uždaviniai:

- ugdyti(-s) 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą;

- atliekant olimpiadai skirtas užduotis įtraukti kuo didesnę dalį mokinių;

- įtraukti net tik mokinius, bet ir suteikti galimybę dalyvauti tėvams.

Grupėje vaikai atliko smagias bei įdomias užduotis: aš liepiu, aš atsakingas už savo žodžius, nupiešk emociją, progresuojanti raumenų relaksacija, draugystės gėlė, aš jaučiuosi. Užduotis „aš jaučiuosi“ buvo skirta kiekvienai šeimai namų darbams - kartu su vaiku nupiešti jausmų piešinį, ar atsinešti nuotraukų, atspindinčių vaiko ar šeimos emocijas... Vaikai pristatė atsineštus piešinius, nuotraukas, emocijų darbelius grupės draugams. Po to grupėje buvo surengta parodėlė -visi pasidžiaugė gautu rezultatu.

Vaikams taip patiko, kad veiklas kartojo ne vieną kartą.

Kovo mėn. A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdvėje „Pasakų ložė“ (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės darbų paroda „Mažųjų ABC“. Kviečiame apsilankyti!

Ikimokyklinio ugdymo „Meškučių“ grupės ugdytiniams patinka kurti įvairius statinius, todėl mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Audrė Rimkevičienė pakvietė tėvelius pamokyti inžinerijos pradmenų. Tėveliai prisiminė, o vaikai tobulino įgūdžius statydami, derindami konstrukcijas, eksperimentuodami. Visi džiaugėsi puikiu rezultatu ir šiltu bendravimu.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ komanda „Sveikatos Šaltinėlis“ ir tęsia savo dalyvavimą respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“.
Projekto tikslas- padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Projekto organizatoriai kviečia leistis į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis.
Projekte dalyvauja ikimokyklinio ugdymo „Spindulėlių“, „Smalsučių“, „Aitvarų“ grupių vaikai.

Vasario mėn. iššūkis:

„Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“. (Sokratas)

Kovo mėn. iššūkis:

„Švara–sesutė, sveikata–motutė“.

.

 
Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.