Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS", J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, faks.: (8 389) 55408, tel.: (8 389) 55408
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba

 

Jau kelerius metus Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ vaikų darbų parodėlės eksponuojamos Utenos socialinės globos namuose. Šiais metais surengta išskirtinė tematinė paroda, skirta Motinos dienai. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.
Išradingai ir kruopščiai įvairia technika atlikti darbeliai simboliškai panaudojant gėles bei kitas natūralias medžiagas iš gamtos įamžina ypatingą reikšmingumą ir jausmingas akimirkas, kuriose švyti mamyčių žavesys, tyros akys, spindinčios šypsenos ir begalinė meilė.
Paroda veiks iki 2020 m. liepos 31 d. (dėl karantino negalintiems aplankyti parodėlės, kviečiame pažiūrėti virtualiai - paroda >>>).

 

Vadovaujantis Utenos rajono savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. TS-120 „Dėl Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ laikino uždarymo“, gegužės 8 d. nutraukiamas nuotolinis ugdymas „Čiauškučių“, „Boružiukų“, „Mūziukų“, „Spindulėlių“, „Smalsučių“, „Aitvarų“, „Žiogelių“ ikimokyklinio ugdymo grupėse.

Utenos rajono savivaldybės taryba nusprendė nuo 2020 m. gegužės 11 d. iki 2020 m. rugpjūčio 21 d. laikinai uždaryti Utenos vaikų lopšelį-darželį „Šaltinėlis“ renovacijai.
Planuojama įstaigą lankančius vaikus, esant laisvų vietų, Utenos rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka priimti į Utenos vaikų lopšelių–darželių, mokyklų–vaikų darželių ikimokyklinio ugdymo grupes.
Informuojame, kad tėvų (globėjų) prašymai laikinai lankyti kitą įstaigą priimami nuo 2020 m. gegužės 4 d. iki 2020 m. birželio 1 d.
Prašymą pateikti galite:
 Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistei Justei Rudokienei el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
- naudodamiesi e-pristatymo sistema https://epristatymas.post.lt/.
- atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., pasirašytą el parašu. adoc formatu (prašymą pasirašyti el. parašu ir suformuoti adoc formato dokumentą galima nemokamomis priemonėmis, esančiomis Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos interneto svetainėje:  https://adoc.archyvai.lt/eais-lpp/app/

Prašymo elektroninė forma >>>

Utenos rajono savivaldybės taryba 2020 m. balandžio 30 d. sprendimas Nr. TS-120 „Dėl Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ laikino uždarymo“  >>>

Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje, kuris vyks 2020 m. balandžio 30 d., vienas iš darbotvarkės klausimų bus „Dėl Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ laikino uždarymo“.
Tik tada, kai savivaldybės tarybos posėdyje bus priimtas sprendimas dėl laikino Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ uždarymo, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius centralizuotu būdu galės priimti tėvelių prašymus dėl vaikučių priėmimo į kitus miesto darželius (tai būtų ne anksčiau, kaip gegužės 4 d.).

Tik įvertinę visas kitas vaiko priežiūros galimybes namuose, tėvai gali kreiptis dėl vaiko priežiūros paslaugų, pateikdami darbdavio pažymas dėl būtinumo atitinkamus darbus atlikti darbo vietoje ir nėra galimybės palikti vaiko namuose, pasitelkiant kitų asmenų pagalbą.

Vaiko priežiūros paslauga nebus teikiama:

  • kai vaikas (-ai) serga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“ (toliau – Įsakymas Nr. V-483);
  • kai vaikas (-ai) gyvena kartu su asmenimis, priskirtinais rizikos grupėms (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Įsakyme Nr. V-483: žmogaus imunodeficito viruso liga; piktybiniai navikai (jei liga diagnozuota ar buvo paūmėjimas ir jei po taikyto gydymo pabaigos nepraėjo 2 metai); cukrinis diabetas; širdies ir kraujagyslių ligos su lėtiniu širdies nepakankamumu 2-4 laipsnio; lėtinės kvėpavimo organų ligos su kvėpavimo nepakankamumu; lėtinės inkstų ligos su inkstų nepakankamumu; būklė po autologinės kaulų čiulpų ir organų transplantacijos; ligos, kurios šiuo metu gydomos bendra ar selektyvia chemoterapijas ar radioterapija ir ligos, po kurių gydymo šiais metodais pabaigos nepraėjo 2 metai; ligos, kurios šiuo metu gydomos imunosupresija atitinkančia metilprednizolono 10 mg/kg per dieną ir ligos, nuo kurių gydymo šiuo būdu pabaigos nepraėjo 6 mėnesiai; įgimtas imunodeficitas; kitos sunkios lėtinės ligos, kai taikomas imunosupresinis gydymas).

Informuojame, kad tėvų (globėjų) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases bus priimami nuo 2020 metų nuo gegužės 4 d.  8 val. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. >>>

Tėvai prašymus į miesto mokyklų pirmas klases galės pateikti elektroniniame paslaugų portale: https://www.epaslaugos.lt/ , https://epristatymas.post.lt/ arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymo forma >>>

                                                           Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius

 

Apie ugdymą(si) nuotoliniu būdu skelbiame skyrelyje „Ugdymas nuotoliniu būdu“. Nuotolinis 2

LR Vyriausybės sprendimu karantino laikotarpis pratęsiamas iki gegužės 11 d.

Karantino laikotarpiu atlyginimas už vaikų išlaikymą nemokamas.

Išrašas iš Utenos rajono savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 3 d. posėdžio sprendimo Nr. TS-78 >>>

„5. Atlyginimas už vaikų išlaikymą nemokamas, jeigu švietimo įstaigoje ugdymo veikla nutraukiama vasaros laikotarpiu ar dėl higienos normų pažeidimo, karantino, dėl avarinių darbų, ekstremalios situacijos ar kitų nenumatytų aplinkybių, jeigu vaikas nelanko (laikinai) kitos ugdymo įstaigos“.

Informuojame, kad tėvų (globėjų) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases nuo balandžio 1 d. nebus priimami. Apie tai, kada bus priimami prašymai, informuosime Utenos rajono savivaldybės ir vaikų lopšelių – darželių internetiniuose puslapiuose.

                                                                                             Utenos rajono savivaldybės administracijos 
                                                                                             švietimo sporto ir jaunimo reikalų skyrius

Nuo 2020 m. kovo 30 d. ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Nuo 2020 m. kovo 16 dienos ugdymo procesas yra nutrauktas, mokytojai dirba nuotoliniu būdu, kitam personalui nustatyta prastova, suteiktos kasmetinės atostogos, dar kiti darbuotojai turi nedarbingumo pažymėjimą.
Karantino laikotarpiu visa informacija bus teikiama nuotoliniu būdu (el. paštu, telefonu) darbo dienomis darbo laiku.
8 612 50 880 - direktorius;
8 618 64 195 - direktoriaus pavaduotojas ugdymui;
8 620 27 388 - vyresnysis buhalteris.
Elektroninis paštas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tėveliai su grupių mokytojomis gali bendrauti turimais telefonais.

Švietimo pagalbos specialistai karantino laikotarpiu konsultuoja:
socialinė pedagogė Sandra - elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
Logopedė Danguolė - telefonu 8 684 26 947 nuo 900 val. iki 1100 val.;
Logopedė Jurgita - elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Švietimo centro ir Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinio darbas karantino laikotarpiu >>>

Tolesnę informaciją sekite svetainėje.

 
Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.