Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS", J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, faks.: (8 389) 55408, tel.: (8 389) 55408
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba

 

Balandžio 12 d. vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ priešmokyklinių grupių „Lašiukai“ ir „Pelėdžiukai“ vaikai, bei ikimokyklinių grupių „Bitutės“, „Boružiukai“, „Spindulėliai“ ugdytiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Vandens lašelio iš stiklinės istorija“. Tai Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos ir UAB „Utenos vandenys“ organizuojamas projektas „Ar tau įdomus geriamas vanduo?“. Vaikai sužinojo apie geriamąjį vandenį, jo kokybę, naudą ir įtaką sveikatai. Užsiėmimą vedė Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja dr. Ramunė Albrektienė.

Balandžio 9 d. visus vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinius Velykų Bobutė pakvietė į Velykėlių atidarymą. Šventė prasidėjo salėje. Čia visus linksmino šokių grupės „Kikilis” šventinis pasveikinimas ir auklėtojų staigmena – nuotaikingas šokis su vaikų mylimais futboliuko treneriais Tadu ir Mario. Netrukus šventė persikėlė į lauką, nes Bobutė darželio teritorijoje išbarstė vaikams neštus margučius. Bet argi čia darbštiems vaikams bėda? Kiaušiniai jau po kelių minučių buvo Bobutės krepšyje. Už tai Velykų Bobutė vaikus vaišino karameliniais ledais. Saulėta diena kvietė visus linksmintis ir pramogauti: futboliukas, krepšinis, batutas, „kamuoliukai strakaliukai“, stalo žaidimai „Alias“ ir „Jenga“ bei piešimas lauke. Šventės sumanytoja priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Tumėnienė, organizatorės priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Tumėnienė ir lopšelio-darželio auklėtoja Irena Dalibagaitė.

Sniego nėra, ilgėja diena,
Žalia pievutė, kada tai gali būti?

Balandžio 4 dieną kiškutis su meškučiu (auklėtojos Irma ir Jolanta) sukvietė vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ vaikus į pavasario šventę „Kiškučio margučiai“. Dainomis, posakiais ir šokiais susirinkusius džiugino darželio folkloro ansamblis (vadovė meninio ugdymo mokytoja Dalė Pranskūnienė). Po smagios šventės visi vaikai išskubėjo į grupes ridenti margučių.
Vakare, folkloro ansamblio vaikai, savo daineles, šokius, pasakojimus skyrė tėveliams.

„Sodinčiaus“ šiltnamių konkurse mums nepavyko laimėti šiltnamio, bet mes nenusimename ir dalyvaujame kitame konkurse šiltnamiui laimėti.
Lietuvos Respublikos Žemės ūkio rūmai, drauge su Lietuvos savivaldybių asociacija inicijavo projektą-konkursą „Auginu Lietuvai!“, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti.
Projekto idėja – padovanoti 100 šiltnamių miestų ir rajonų ikimokyklinio ugdymo įstaigoms, ar globos namams.
Jau galima balsuoti už Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ nuotrauką. Daugiausiai simpatijų (patiktukų) sulaukusių nuotraukų šeimininkams bus įteikiamas ir įrengiamas šiltnamis.
BALSAVIMAS VYKSTA IKI BALANDŽIO 8 D.

Balsuoti reikia Žemės ūkio rūmų Facebook paskyroje >>> koliazas

Kovo 30 dieną vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ priešmokyklinės grupės „Lašiukai“ ugdytinės dalyvavo jaunųjų atlikėjų festivalyje „Dainų skrynelė-2018“, kuris vyko Utenos Aukštakalnio progimnazijos Žiburio skyriuje. „Šaltinėlio“ priešmokyklinukės atliko J. Šeduikienės „Tinginio dainą“. Mergaites festivaliui parengė meninio ugdymo mokytoja Gražina Kapčiuvienė.

Kovo 30 dieną mokykloje-darželyje „Eglutė“ vyko respublikinis inscenizuotos dainos konkursas „Vyturio giesmelė“, kuriame dalyvavo vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ mergaitės. Dainorėlės pavirto vikriomis ir viską žinančiomis pelytėmis ir atliko dainelę „Apie pelytes“ (m. ir ž. L. Remeikienės). Komisijos nuomone, „pelytės“ buvo dainingiausias kolektyvas. Konkursui mergaites ruošė meninio ugdymo mokytoja Gražina Kapčiuvienė.

2018 m. balandžio mėn. Utenos švietimo centre (Maironio g. 12, Utena) veikia lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinių darbų paroda, skirta Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui.

Kviečiame aplankyti!

Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ dovana– tautiniai kostiumai, pasiekė ir vaikų lopšelį-darželį „Šaltinėlis“. Dizainerio J. Statkevičiaus sukurtais kostiumais pasipuoš 10 berniukų ir 10 mergaičių (6-7 metų). Tautiniai kostiumai sukurti atsižvelgiant į kiekvieno Lietuvos etninio regiono unikalumą, spalvas, audinių ir juostų raštus ir dizaineris prie šio projekto prisidėjo neatlygintinai. Vieno kostiumo savikaina yra 29,04 euro.

tautiniai

Kovo 19-25 dienomis „Vaikų linija“ jau devintą kartą inicijavo „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2018“. Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ metu ir toliau darėme gerus darbus >>>

Vaikų lopšelis-darželis „Šaltinėlis“ dalyvauja konkurse „Sodinčius“ šiltnamiui laimėti. Tai prekybos tinklo „IKI“ socialinės atsakomybės projektas, skirtas gilinti vaikų žinias apie vaisius ir daržoves, nuo vaikystės skiepijant sveikos mitybos įpročius.
Kviečiame visus dalyvauti viešame balsavime: interneto tinklapyje https://www.sodincius.lt paskelbtas Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ konkursui pateiktas piešinys „Mūsų šiltnamiukas“, už kurį turi galimybę balsuoti kiekvienas tinklapio https://www.sodincius.lt ir IKI paskyros socialiniame tinklapyje „Facebook“ lankytojas. Balsavimas nemokamas. Vienas asmuo turi teisę atiduoti savo balsą po vieną kartą už kiekvieną pasirinktą darželį.
Balsuoti konkurse už patikusį darželį galima nuo kovo 20 d. iki kovo 30 d.
20 darželių, surinkę daugiausia balsų („Patinka“ paspaudimų), bus skelbiami nugalėtojais ir laimės šiltnamius savo darželiams.
Nugalėtojai bus skelbiami 2018 m. balandžio 3 d.

     musu siltnamiukas

 

„Užkrėsk gerumu!“ akcija LVJC jungėsi prie Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018, kuri šiais metais organizuojama kovo 19–25 d. ir kvietė kiekvieną iš mūsų daryti gerus darbus aplink esantiems, kuriems reikia mūsų pagalbos.
Prie šios akcijos prisijungė ir vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė. Gerumas bendruomenės gyvenimą padaro gražesniu ir jaukesniu, žmones – laimingesniais.

Apie mūsų dalyvavimą akcijoje rašo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras >>> 

ir Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija >>>

Kovo 5 d. priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai dalyvavo Utenos Krašuonos progimnazijoje vykusioje Kaziuko mugėje ir buvo aktyvūs mugės dalyviai. 

 
Copyright © 2018 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates