Jau kelerius metus Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ vaikų darbų parodėlės eksponuojamos Utenos socialinės globos namuose. Šiais metais surengta išskirtinė tematinė paroda, skirta Motinos dienai. Parodą inicijavo meninio ugdymo mokytojas, dirbantis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Laimonas Šmergelis.
Išradingai ir kruopščiai įvairia technika atlikti darbeliai simboliškai panaudojant gėles bei kitas natūralias medžiagas iš gamtos įamžina ypatingą reikšmingumą ir jausmingas akimirkas, kuriose švyti mamyčių žavesys, tyros akys, spindinčios šypsenos ir begalinė meilė.
Paroda veiks iki 2020 m. liepos 31 d. (dėl karantino negalintiems aplankyti parodėlės, kviečiame pažiūrėti virtualiai - paroda >>>).