Pazymejimas sveikata2018Baigėsi projektas „Sveikata visus metus“. Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Irma Lukoševičienė ir Jolanta Tylienė bei meninio ugdymo mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programas, Dalė Pranskūnienė dalyvavo baigiamojoje projekto „Sveikata visus metus“ konferencijoje Vilniuje. Konferencijos metu komandos pristatė savo veiklas - gruodžio mėnesio iššūkį - sveikatinimo veiklos įstaigoje. Po pristatymų ir apdovanojimų konferencijos dalyviai keliavo į edukacijas: saugomų teritorijų nacionalinį lankytojų centrą, E. Šimkūnaitės memorialinę ekspoziciją, gyvybės mokslų centrą, VU Zoologijos muziejų.

Projekte dalyvavo 300 komandų iš visos Lietuvos. Aštuonios komandos buvo apdovanotos E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštais už liepos mėnesio iššūkį - „Vaistažolių takeliais į sveikatos kelią“.

Mokytojos dėkoja už didelę pagalbą vykdant projektą „Sveikata visus metus“ „Spindulėlių“ grupės vaikų tėvams ir „Aitvarų“ grupės mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, padėjėjai Nemirai Čiačienei.

Kviečiame susipažinti su visais projekto iššūkiais >>>