Gegužės 22 dieną ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupėje vyko edukacinis užsiėmimas „Sveiko maisto dirbtuvėlės“. Ugdytiniai kartu su mokytoja Jolanta gamino daržovių salotas. Vaikai susipažino su daržovių pavadinimais, aptarė jų spalvą, skonį, kvapą, pasidalino, kokias daržoves jie mėgsta labiausiai, mokytoja vaikams papasakojo, kuo naudingos daržovės žmogaus sveikatai. Visi ėmėsi darbo – atsakingai plovė ir pjaustė svogūnų laiškus, agurkus, pomidorus bei salotų lapus. Buvo smagu džiaugtis darbo rezultatais, ragauti pačių vaikų pagamintų daržovių salotų, vaišintis mėtų arbata.