Spalio 1-ąją yra minima pasaulinė muzikos diena. Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir ikimokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai. Šią dieną jie susirinko nešini muzikos instrumentais, kuriuos namuose kartu su tėveliais pasigamino iš antrinių žaliavų. Grupėje nuo pačio ankstyvo ryto aidėjo muzikos garsai. Vaikai persikėlė į garsų ir muzikos pasaulį, išbandė instrumentų skambesį, sužinojo kuo jie skiriasi ir kam skirti. Padarė išvadą, kad skleidžiamas garsas priklauso nuo to, iš kokios medžiagos jis pagamintas. Daugiausia teigiamų emocijų sukėlė jų pačių surengtas koncertas.
Ačiū tėveliams, kad vaikai puikiai praleido laiką ir patyrė džiugių akimirkų.
    „Kokybiškas laikas su vaiku, tai atsakymas į klausimą, kaip sukurti vaiko emocinę gerovę“ –psichologė A. Svetikienė