Apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes, gamtos grožį mokytojos pasakojo vaikams suprantamais būdais ir patraukliomis priemonėmis.

Ikimokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės vaikai, žaisdami stalo žaidimą „Visa Lietuva“, įtvirtino savo žinias apie gimtinę Lietuvą ir įžymias jos vietoves. Ugdytiniai piešė Lietuvą bei savo gimtąjį miestą. Siekiant ugdyti vaikų tautiškumą, pagarbą savo tautai, kultūrai, meilę poezijai, vaikai mokėsi deklamuoti eilėraščius apie gimtinę.

Priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų“ grupės ugdytiniai paminėjo Lietuvos gimtadienį, dovanodami Tėvynei savo darbelius.

Ikimokyklinio ugdymo „Meškučių“ grupės vaikai susikaupę gamino paveikslus.

Ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės ugdytiniai šventiškai papuošė grupės aplinką.