Priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų" ir ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių" grupių vaikučiai gamino kolektyvinį darbą „Vasaros dvelksmas". Gamybai panaudojo pievų žiedus, kuriuos surinko patys, plėvelę - pagrindui, vandeniu apipurškė gėles, šakų reikėjo įrėminimui. Darbo eiga: pasitiesiame plėvelę, dėliojame gėlių žiedų, lapelių kompozicijas. Tada apipurškiame žiedus ir plėvelę vandeniu ir dedame ant viršaus kitą plėvelės sluoksnį. Viską lengvai prispaudžiame rankomis ir turime interjero papuošimą. Sėkmės.

Ikimokyklinio ugdymo „Meškučių" ir „Aitvarų" grupių ugdytiniai vasaros vaizdus perkėlė į savo darbelius.

Kokia gi vasara be skanumynų. O kad vasara būtų saldesnė, ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių“ ir priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų“ grupių ugdytiniai pasigamino „Tinginį". Siūlome pasigaminti.
Jums reikės: 200 gr. sviesto, 800 gr. sausainių "Gaidelis", 1 indelis kondensuoto pieno, 2 - 3 valgomi šaukštai paprastos kakavos. Eiga: sausainius sulaužyti gabaliukais, išlydyti sviestą, supilti ant sausainių gabaliukų, supilti kondensuotą pieną, suberti kakavos miltelius. Viską gerai išmaišyti. Dėti į jums norimą formą ir palaikyti 3 valandas šaldytuve. SKANAUS.
Gamino: Džesmina-7 m., Kostas-7 m., Gabija-7 m., Dominyka-7 m., Aurėja-7 m., Austėja-5 m., Goda-5 m. ir Liepa-5 m.