Kovo mėnesį ikimokyklinio ugdymo „Aitvarų“ grupės vaikai dalyvavo respublikinėse 2022 metų „Draugiškosios Dramblio olimpiados“ veiklose. Drambliada yra Draugiškoji olimpiada, skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo bei pradinių klasių vaikams.
Užduotys skirtos penkioms kompetencijoms ugdyti:
• atsakingų sprendimų priėmimui;
• savimonei;
• savitvardai;
• socialiniam sąmoningumui;
• tarpusavio santykiams.
Vaikams labai patiko suteikti Monstriukams emocijas. Emocijų buvo įvairių - linksmų, liūdnų, susimąsčiusių... Ugdytiniai stiprino gebėjimą pozityviai bendrauti tarpusavyje bei grupėje palaikyti draugiškus santykius. Visi pasigamino po „Gerumo meškutį“🙂. Drambliados savaitė bus pilna įdomių pokalbių, įžvalgų, vienas kito ir savęs pažinimo.