Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS"

J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena.
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, tel.: (8 389) 55408.
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba.

 

Liepos mėnesį ugdytiniai toliau gilino žinias apie gyvąją ir negyvąją gamtą: tyrinėjo pievų ir vandens augalus, stebėjo vabalus, drugelius, sraiges, varlytes, darė augalų kompozicijas ant smėlio, žolės, žygiavo į gamtą, statė smėlio, kankorėžių pilis, žaidė smėlyje.

Ikimokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės vaikai stebėjo artimiausioje aplinkoje esančius augalus, gyvūnėlius, domėjosi jais.Veikdami su įvairiomis priemonėmis, mėgavosi procesu.

 

Ikimokyklinio ugdymo „Boružiukų“, „Bitučių“ grupių vaikai gamtoje ieškojo įspūdingo grožio drugelių.

 

„Žiogelių“ grupės vaikučiai žaidė spalvotąjį buolingą, prisiminė spalvas. Stebėjo plaukiančius laivelius, aiškinosi - skęsta ar neskęsta. Visų nuotaika puiki.

 

Ukrainiečių vaikučių grupės ugdytiniai stebėjo liepos mėnesio orus, stebėjimus atvaizdavo įspūpingame orų kalendoriuje ir piešiniuose. Susipažino su Lietuvoje augančiais vaistiniais augalais.

 

Ikimokyklinio udgymo „Meškučių“ grupės vaikai stebėjo sraiges ir vabaliukus: sužinojo kuo maitinasi, kur gyvena, iešjojo darželio teritorijoje ir parke. Visi kartu kūrė bendrą paveikslą, naudodami akmenukus, įvairias šakeles ir lapus.

 

Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai tyrinėjo, stebėjo ir fiksavo užduočių lape „Vasaros seklys“ artimą aplinką, gyvąją gamtą.

 

Priešmokyklinukus labai sudomino boulingo kėglių žaidimas.

 

Ikimokyklinio ugdymo „Mūziukų“ grupės vaikai tyrinėjo artimiausioje aplinkoje surastus augalus, modeliavo įvairius siužetus, sužinojo, kad po dideliais lapais galima pasislėpti, o iš kitų pasigaminti kvapnią arbatą. Iš augalų, akmenukų, žiedų, šakelių pasigamino terariumą.

 

 

 

 

 

 
Copyright © 2022 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.