2020 metai

Lietuvos masinio futbolo asociacijos padėka už futbolo tradicijų puoselėjimą.

Kauno Šančių lopšelio-darželio padėka už dalyvavimą akcijoje „Penktadienis kitaip“.

Šiaulių lopšelio-darželio „Trys Nykštukai“ padėka už dalyvavimą respublikinėje virtualioje fotografijų parodoje „Sporto šakos simbolis“.

Kretingos lopšelio-darželio „Žilvitis“ padėkos raštas už dalyvavimą respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fotografijų parodoje „Gamtos vaikai“.

Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ padėka už dalyvavimą respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų, tėvų ir pedagogų sveikuoliškų patiekalų fotografijų parodoje „Gaminame kartu - sveika ir skanu“.

Kauno Šančių lopšelio-darželio padėka už dalyvavimą respublikiniame ikimokyklinių ugdymo įstaigų meniniame projekte „Kai ateina sapnai - 2020“

Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio padėka už dalyvavimą kūrybinių darbų parodoje „Lietuva brangi - mano Tėvyne“.

Pakruojo vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ padėka už dalyvavimą respublikiniame projekte „Pasipuošiu aš ir tu, šoksim Lietuvai kartu“.

2019 metai

Diplomas Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ komandai, 2019 metų projekto „Sveikata visus metus“ II vietos laimėtojai.

Utenos rajono savivaldybės administracijos padėka už gamtosauginio projekto „Vaikai yra laimingi, galėdami pasinerti į Gamtos pasaulį...“ rengimą ir įgyvendinimą.

Vilniaus lopšelio-darželio „Sadutė“ padėka už dalyvavimą darbų parodoje „STEAM kūrybinė laboratorija: „Obuolys ir jo draugai“.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pažymėjimas Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis komandai.

Vilniaus lopšelio-darželio „Jovarėlis“ padėka už dalyvavimą ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekte „Muzikos takeliu 2019“.

Vilniaus lopšelio-darželio „Šilelis“ padėka už dalyvavimą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų inovatyvių idėjų lauko erdvėse projekte „Rudens koliažas“.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ padėka už dalyvavimą rajoninėje vaikų piešinių parodoje „Žiedai Motinai“.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro padėka už dalyvavimą socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“.

Lietuvos olimpinės akademijos padėka už dalyvavimą piešinių konkurse „Mes sportuojame“.

Projekto „Mūsų namai - dorybių žemė“ diplomas.

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ padėka už dalyvavimą fotografijų parodoje „Bundanti gamta.

Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“ - padėka.

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regiono padėka už dalyvavimą inkilų kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“.

Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ padėka už dalyvavimą vaikų fotografijos parodoje „Vaikai ir žiema“.

2018 metai

Širvintų rajono merės padėka Utenos vaikų lopšeliui-darželiui „Šaltinėlis“.

Pažymėjimas - Utenos vaikų lopšelis-darželis „Šaltinėlis“ dalyvavo projekte „Sveikata visus metus“.

Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštas.

Padėka Utenos vaikų lopšeliui-darželiui „Šaltinėlis“ už nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“ organizavimą Utenos mieste.

Padėka Utenos vaikų lopšeliui-darželiui „Šaltinėlis“ už dalyvavimą veiksmo savaitėje „Be patyčių“.

Padėka Utenos vaikų lopšeliui-darželiui „Šaltinėlis“ už dalyvavimą socialinėje akcijoje „Užsikrėsk gerumu“.

Diplomas - Konkurso „Prieš 100 metų“ 1 vietos nugalėtojams - „Spindulėlių“ grupei.

Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.