„Aš galiu“-2019

Gegužės mėn. 24-29 dienomis „Šaltinėlyje“ vyksta tradicinis projektas „Aš galiu“. Šiais metais vaikai žaidžia „spalvų medžioklę“ darželyje ir namuose kartu su savo šeimomis, naudodami grupėse pasigamintus „medžioklės“ lapus.
Iš „sumedžiotų“ spalvų vaikai kuria paveikslus, paslaptis po stiklais, skulptūras, statinius, kepinius, sodus, gėlynus ir t.t.
Džiaugiamės rezultatais: ugdytinių kūrybiškumo lavėjimu, šeimų dalyvavimu vaikų ugdymosi procese, įstaigos bendruomeniškumo stiprėjimu.

„Aš galiu“- 2016
Utenos vaikų lopšelyje- darželyje „Šaltinėlis“  nuo 2016 m. gegužės 30 d. iki birželio 2 d. buvo vykdomas projektas „Aš galiu“. Įstaigos ugdytiniai su pedagogais, tėvais bei seneliais, ruošė brėžinius, ieškojo informacijos, kaip statyti palapines, drauge su šeima piešė tradicines, indėniškas, svajonių ir kitokias palapines, dalyvavo lauko parodoje. Birželio 2 d. projektą vainikavo didžiosios palapinių statybos. Kiekvienos grupės bendruomenės palapinė tapo unikalia kūrybine erdve.

Projektą iniciavo vyr. auklėtojos: Indrė Venclovienė, Irena Dalibagaitė, Inga Karaliūnienė.

„Aš galiu” savaitė vėl „Šaltinėlyje”! Šiais metais vaikų saviraiškai lavinti, gebėjimams atskleisti ir potencialui išlaisvinti kvietė VANDENS, ŽEMĖS, UGNIES ir ORO dienos.

VANDENS dieną tyrinėjome vandens savybes taškymosi, plukdymo, stebėjimo, gaminimo, ragavimo ir kitais įvairiais būdais.

ŽEMĖS dieną sodindami augalus, laistydami, „raudami ropę”, kurdami ant akmenų ir iš akmenų, pindami lauko gėlių vainikus, tyrinėjome artimiausią aplinką gamtoje.

Vaikystė – viena nuostabiausių ir įsimintiniausių žmogaus gyvenimo dalių, pilna atradimų ir ieškojimų, emocijų ir neišdildomų įspūdžių. Trumpas mirksnis, kuris nubėgdamas praeitin palieka ryškius pėdsakus ateinančiam gyvenimui. Tai nuoširdi, naivi ir tyra vaikiška meilė visam supančiam pasauliui, kuriame randami gėris, pasakos, žaidimai, vaikiška fantazija, nauji atradimai, nuotykiai ir tikri draugai... 2014 m. birželio mėn. vaikų lopšelyje– darželyje „Šaltinėlis“ prasidėjo naujais iššūkiais.