Kaip ir kiekvienais metais vaikų lopšelio–darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė dalyvauja sveikatinimo projekto „Nedelsk!“ akcijoje „Tūkstantis gervelių“. 7-ių ikimokyklinio ugdymo grupių, priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, tėvai, priešmokyklinukai per tris savaites išlankstė 1935 gerveles. Išlankstytos gervelės papuošė mūsų įstaigą, primindamos, kad sveikata yra pats didžiausias turtas o viltis visada suteiks stiprybės. Vasario 24 d. kartu su vaikais apsilankėme Utenos rajono neįgaliųjų draugijoje, Vį „Utenos Kristaus žengimo į dangų parapijos globos namuose“ ir dalinome savo rankų sukurtą gerumą– rožines gerveles tiems, kam labiausiai reikia paramos ir dėmesio.