Gegužės 16 dieną vaikų lopšelyje - darželyje „Šaltinėlis“ vyko rajoninė šventė, skirta Lietuvos 100 - čiui „Polka tinka kiekvienam“.
„Sveiki gyvi sveteliai, mūsų mylimieji...“,- tradiciškai visus susirinkusius sveikino vaikų lopšelio - darželio „Šaltinėlis“ folkloro ansamblis (vadovė Dalė Pranskūnienė) ir „Lašiukų“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai (meninio ugdymo mokytoja Gražina Kapčiuvienė). Geros nuotaikos linkėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Širvelienė.
O svečių sugužėjo tikrai nemažai: Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis“ (meninio ugdymo mokytoja Elena Zabukienė), „Voveraitė“ (meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė), „Pasaka“ (meninio ugdymo mokytojos Sigita Jakutavičienė ir Nijolė Petravičienė), „Saulutė“ (meninio ugdymo mokytojos Asta Straižienė ir Laisvida Pakenienė), „Želmenėlis“ (meninio ugdymo mokytoja Elena Kiškienė), vaikų mokyklos- darželio „Eglutė“ (meninio ugdymo mokytoja Audronė Valevičienė), vaikų mokyklos- darželio „Varpelis“ (Meninio ugdymo mokytoja Regina Nikitinienė) auklėtiniai, Utenos rajono neįgaliųjų draugijos kapela ir Dauniškio gimnazijos 9b kl. mokiniai. Linksmai nusiteikusius svečius ir folkloro ansamblio vaikus į šokio ratą kvietė renginio vedėjos - Jolanta Tylienė ir Irma Lukoševičienė. Šokome nuotaikingus ratelius, šokius ir linksmą polkutę su užduotimis. Vadovėms sodinant ąžuoliuką, vaikai iš visos širdies dainavo dainelę „Aš pasėjau ąžuolą“. Šventės pabaigai visos meninio ugdymo mokytojos dainavo dainą „Už žalių girelių“ .
O kokia šventė be dovanėlių! Vaikai gavo atminimo dovanėles („medalius“), saldumynų, vadovės – padėkas ir po ąžuolo sodinuką.