Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but projektai/sveikata/006, width=120, ratio=1, gap_v=20 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanot sau pačiam“ (Bodo Werner)

2013 m. kovo 28 d. Kėdainiuose vyko nacionalinė mokslinė– praktinė konferencija „Sveikesnis vaikas. Sveikesnis gyvenimas. Sveikesnė ateitis“, skirta Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 20– mečiui paminėti, pagerbti aktyviausias sveikatinimo veikloje dalyvaujančias mokyklų, darželių bendruomenes ir numatyti tolesnes sveikatą stiprinančių mokyklų plėtros perspektyvas. Kaip pažinti save, vaiką, išsaugoti sveikatą, šią didžiausią gyvenimo vertybę? Kaip išugdyti poreikį gyventi sveikiau? Kokia vaikų sveikata ir augimo standartai? Kokios sveikatos problemos mokinių požiūriu? ir kitais klausimais gerąja patirtimi dalinosi konferencijos svečiai. Kokiais būdais, metodais, priemonėmis ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų sveikata stiprinama Lietuvos darželiuose, galėjome susipažinti iš pateiktos jų veiklos ataskaitos stendiniuose pranešimuose. Kupinos emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minčių ir įspūdžių iš konferencijos „parsivežė“ bendruomenės slaugytoja, dietistė Virgilija Rukšėnienė, auklėtojos Ligita Drobelienė ir Jolanta Tylienė, nes vaikų lopšelio– darželio „Šaltinėlis“ bendruomenei vaiko sveikata ir jos stiprinimas– svarbiausia sudėtinė ugdymo proceso dalis. Tai pamatas, ant kurio modeliuojama jauno žmogaus dabarties ir ateities buveinė. Todėl labai svarbu, kad dar ikimokykliniame amžiuje ugdytume teisingo sprendimo priėmimo įgūdžius. Ar bus jaunosios kartos sveikata geresnė, priklauso nuo mūsų, t.y. ugdytojų ir tėvų, sveikatai kaip vertybei skiriamo dėmesio.
{gallery}projektai/sveikata/006, width=120, ratio=1, gap_v=20{/gallery}