Balandžio 12 d. vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ priešmokyklinių grupių „Lašiukai“ ir „Pelėdžiukai“ vaikai, bei ikimokyklinių grupių „Bitutės“, „Boružiukai“, „Spindulėliai“ ugdytiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Vandens lašelio iš stiklinės istorija“. Tai Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos ir UAB „Utenos vandenys“ organizuojamas projektas „Ar tau įdomus geriamas vanduo?“. Vaikai sužinojo apie geriamąjį vandenį, jo kokybę, naudą ir įtaką sveikatai. Užsiėmimą vedė Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja dr. Ramunė Albrektienė.