Graži žiema - puiki proga ugdyti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą šaltuoju metų laiku, grūdinti vaikų organizmą bei suteikti daug džiugių emocijų. Sausio pabaiga leido pasidžiaugti žiemos malonumais, darželio kieme netrūko vaikų klegesio.

Priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų“ grupės ugdytiniams atkeliavęs sniegas atnešė daug džiaugsmo: vaikai šėlo sniege su atrastais „žirgais", pačių nulipdytu seniu besmegeniu ir įvairiomis spalvomis - pasak vaikų, sniegas kartais gali būti ir spalvotas.

Priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai lenktyniavo su rogutėmis, dalyvavo virvės traukimo varžybose, laidė gniūžtes į orą, bėgiojo aplink sniego kūgius.

Ikimokyklinio ugdymo „Spindulėlių“ grupės ugdytiniai eksperimentavo: pūtė muilo burbulus žiemą lauke. Šiuo eksperimentu labai susidomėjo ir vaikučių tėveliai - kartu su vaikais, pasiėmę muilo burbulų buteliuką ir foto aparatą, leidosi į burbulų šaldymo iššūkį. Burbulai tokie trapūs ir trumpalaikiai, negali jais nesigrožėti. Jie užburia, traukia žvilgsnius ir sukelia vaikų bei suaugusiųjų šypsenas. Burbulai visados palieka didžiulį įspūdį.

„Smalsučių“ grupės vaikai noriai tyrinėjo sniego, vandens ir ledo savybes, eksperimentavo ir pramogavo.

Nesvarbu koks oras, koks metų laikas, visada laimingi ir geros nuotaikos „Bitučių“ ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai. Tačiau „Bitutėms“ rūpi ne tik pramogos, bet ir paukštelių globa: gamino paukšteliams maistą, dabar rūpinasi jais.

„Meškučių“ grupės vaikai taip pat noriai eksperimentavo: dažė sniegą, gamino ledo balionus, susipažino su sniego, vandens ir ledo savybėmis.