2024 m. ikimokyklinio ugdymo „Aitvarų“ grupės bendruomenė kartu su dar 36 mokyklomis iš Lietuvos ir kitų šalių dalyvauja tarptautiniame projekte eTwinning erdvėje.
Projekto aprašymas:
Vaiko emocijos ir emocinė raida pradeda skleistis nuo mažens, todėl jau kūdikystėje galime pradėti ugdyti vaikų emocinį raštingumą. Tam tinka įvairūs metodai: apibūdinti emocijas žodžiais ir pavaizduoti jas veido išraiškomis, paprastais, vaikui suprantamais žodžiais papasakoti, kokias emocijas vaikas patiria įvairiose situacijose, palaipsniui ugdyti jų atpažinimo ir įvardijimo įgūdžius, savo pavyzdžiu parodyti, kaip galima tinkamai išreikšti įvairias vaiko emocijas. projektas apie emocinę, fizinę sveikatą. Labai svarbu padėti vaikams kontroliuoti savo emocijas, mokyti juos įveikti visus rūpesčius ir tramdyti blogas mintis. Todėl šis projektas yra būtent apie tai. Apie vaiko jausmus, apie mokymąsi juos valdyti ir pažinti.
Projekto tikslas:
 Ieškoti, atrasti, naudoti įvairius emocinio intelekto lavinimo būdus, metodus,
 dalintis su visais projekto dalyviais,
 sukaupti vaikų emocinio intelekto lavinimo būdų ir metodų katalogą naudojimui ugdomojoje veikloje.