TIKSLAI:

Tikslai ir uždaviniai
Projekto tikslas: sudaryti sąlygas vaiko holistiniam lavinimui, naudojant pasakas.
Uždaviniai:
Susipažinti su pasirinktos pasakos turiniu, veikėjais.
Pildyti kūrybinėmis idėjomis pačių sukurtą pasakų maišą. Talpinti veiklos pėdsakus elektroninėje knygoje.
Ugdyti vaiko socialinius, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, kūrybiškumą bei kalbinius gebėjimus, iniciatyvumą. Ugdyti smulkiosios bei stambiosios motorikos įgūdžius, mokyti ir vystyti problemų sprendimo gebėjimus.
Partneriai apsikeis vienu padarytu pasakos veikėju. Projekte gali dalyvauti visos norinčios mokyklos ar darželiai.
Rezultatai
Sukurta elektroninė knyga, sukaupti pasakų maišai, kuriuos bus galima integruoti tiek į priešmokyklinio, tiek į ikimokyklinio ugdymo(si) planavimą.

Dalyvauja „Aitvarų“ grupės bendruomenė.
Partneriai- 6 dalyviai.