Stovi beržas - lieknas, išlakus,
Per varsnas išbėgęs iš beržyno.
Ar jis pats išėjo į laukus,
Ar jį vėjas išnešė - kas žino... (J. Marcinkevičius)

2014 m. balandžio 23 d. VĮ Utenos miškų urėdija organizavo miško sodinimo akciją, kurioje dalyvavo ir LR AM UTENOS RAAD Utenos rajono agentūros darbuotojai. Medelius sodinti talkino vaikų lopšelio– darželio „Šaltinėlis“ mažieji miško bičiuliai ir auklėtojos Irma Lukoševičienė, Alma Stundžienė bei Utenos apskrities šaulių rinktinės savanoriai. Šį kartą medeliai buvo sodinami Kuktiškių seniūnijos Aviniškio miške. Berželiais užsodinta apie 1,07 ha. VĮ Utenos miškų urėdas S. Kvedaras džiaugėsi, kad kai kuriuos medelių sodinimo mėgėjus jau regi ne pirmą kartą ir žino, jog jie sodina kokybiškai. Urėdas akcentavo, kad svarbiausia mintis ne pasodinti naują mišką, o pakviesti užsiėmusį žmogų į gamtą. Po smagaus bendro darbo visi susibūrė draugėn, vaišinosi čia pat virta kareiviška koše, visi kartu bendravo, dalijosi įspūdžiais. O svarbiausia – visi išvykdami išsivežė puikią nuotaiką.