Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS"

J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena.
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, tel.: (8 389) 55408.
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba.

 

 VELYKŲ MEDIS - 2013

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ bendruomenės papuoštas Velykinis Medis tesuteikia šventinę nuotaiką bei pavasarinio džiugesio akimirkas.

 


Dovanojot visi medžiui po margutį, Žalią– simbolį stiprybės, Melsvą– santaikos, ramybės, Raudoną– nuo širdies– meilės simbolį vilties, Geltoną– saulės, šilumos, O margą– gėrio, kūrybos, išminties!
2013 m. kovo 27 dieną vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ kiemą papuošė „Velykų medis“, ant kurio sukabinta 387 įvairiausiomis priemonėmis ir technikomis dekoruotų kiaušinių: apnertų vašeliu, apmegztų, apsuktų siūlais, apklijuotų karoliukais, įvairia gamtine medžiaga, kruopomis, makaronais ir saldainiais, išbraižytų ornamentais, dekoruotų karpiniais, dažytų, klijuotų, lakuotų ir visaip išmargintų. Pasitelkę išmonę ir kūrybą, vaikų lopšelio-darželio bendruomenė apie du mėnesius dekoravo įvairaus dydžio „kiaušinius“. Tiesa ta, kad „nesvarbu, kiek jums metų: jei vis dar trokštate būti kūrybingas, jumyse dar gyvena vaikas“. (Johnas Cassavetes) Tuo metu į kūrybinį procesą įsisukę pedagogai, tėvai, seneliai ir vaikai „gyveno“ šv. Velykų laukimu. Pavasarinės saulės kviečiami, įspūdingais kiaušinais nešini, kovo 27 dieną vaikai ir pedagogai susirinko į „Velykų medžio“ puošimą. Visiems buvo įdomu, kaipgi atrodys medis, papuoštas įvairiaspalviais margučiais. Po kelių valandų rezultatas visus nudžiugino ir nustebino. Kiekvieną rytą skubėdami į darželį ar pavakarę į namus, vaikai su šeimomis užsuka prie Velykų medžio pasidžiaugti savo kūriniais, pasidžiaugti įvairiaspalviais margučiais puoštu medžiu. Džiaugiamės, kad vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ kiemą papuošęs „Velykų medis“ stebina Utenos miesto gyventojus bei svečius. Projektinę veiklą inicijavo auklėtoja metodininkė Ligita Drobelienė, talkino vyr. auklėtojos Jolanta Tylienė, Irma Lukoševičienė. 

 
Copyright © 2022 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.