2013 m. kovo 26 d. „Šaltinėlio“ „Lašiukų“ grupės priešmokyklinukai ir auklėtoja Ligita į svečius pasikvietė Odetą Tumėnaitę– Bražėnienę – iš profesinio pašaukimo– pedagogė, iš sielos atliepimo– menininkė ir poetė, tautodailininkė, karpinių bei linoraižių ir margučių meistrė, grafikė. Pasiklausyti menininkės pasakojimo, kartu išbandyti naujų margučių marginimo būdų, su kiaušinių pilnom kraitelėm į susitikimą sugužėjo „Žiogeliai“, „Boružiukai“, „Pelėdžiukai“. Viešnia mažiesiems klausytojams pristatė neseniai išleistą knygą ,,Margučių marginimas Aukštaitijoje”,kurioje parodyti, kaip šiuo metu margučiai marginami 70 kūrėjų iš Utenos, Anykščių, Molėtų, Rokiškio, Zarasų, Ignalinos ir Ukmergės rajonų. Knyga gausiai iliustruota margučių fotografijomis, bei autorės karpiniais. Vaikams tautodailininkė parodė savo margučių kolekciją, papasakojo, kaip kiaušiniai marginami vašku, skutinėjami, puošiami džiovintais augalais, karpiniais ir įvairiausiomis medžiagomis. Pasigrožėję margučių margintojos darbais, į darbą kibome ir mes. Marginti kiaušinius bandėme „karpiniais“. Tas iš mažųjų menininkų pareikalavo nemažai kantrybės ir kruopštumo. Ne veltui sakoma „kur darbštūs delnai, ten gėrybių kalnai“. O mūsų mažųjų rankytės tikrai darbščios. Karpiniais marginti margučiai buvo gražūs ir spalvingi...