2017 m. spalio mėn. – 2018 m. balandžio mėn. vykęs respublikinis ikimokyklinių ugdymo įstaigų prevencinis projektas „Žaidimai moko“ priešmokyklinio ugdymo grupėje „Lašiukai“ baigėsi. Užsiėmimų metu vaikai specialių užduočių ir žaidimų pagalba įtvirtino sąvokas „kairė-dešinė“, „aukštai-žemai“, „ilgas-trumpas-vienodi“, „pirmyn-atgal“, „pirmas-paskutinis-vidurinis“, figūrų (skritulys, keturkampis, stačiakampis, trikampis) pavadinimus bei tikslino smulkiosios motorikos judesius.
Paskutinio susitikimo metu vaikai atliko žinių tikrinimo testą, apibendrino projekto metu sukauptas žinias, pasidalino mintimis apie vykusį projektą.
Projekto iniciatorė ir koordinatorė Kelmės rajono pedagoginės psichologinės tarnybos specialioji pedagogė metodininkė Gilija Gajauskienė. Užsiėmimus vedė logopedė Deimantė Kučinskienė.

Projektas „Žaidimai moko“ jau įsibėgėjo. Lapkričio-vasario mėnesiais susipažinome ir įtvirtinome sąvokas „Pirmyn-atgal“, „Pirmas-paskutinis-vidurinis“, atlikome užduotis su geometrinėmis figūromis (skrituliu, keturkampiu, trikampiu), atlikome praktines užduotis akies – rankos koordinacijos bei regimojo suvokimo lavinimui, lyginome daiktus, lavinome smulkiąją motoriką lankstydami popierių.

2017 m. spalio mėnesį priešmokyklinio ugdymo grupėje „Lašiukai“ pradėtas įgyvendinti projektas „Žaidimai moko“. Projekto tikslas – žaidimų pagalba ugdyti vaikų erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti smulkiosios motorikos judesius. Projektas „Žaidimai moko“ tęsis iki gegužės mėnesio. Užsiėmimų metu vaikai žaidžia, kerpa, klijuoja, lanksto ir taip įtvirtina erdvės ir laiko „sąvokas“.

Spalio mėnesį jau susipažinome ir įtvirtinome sąvokas „kairė-dešinė“, „aukštai-žemai“, „ilgas-trumpas-vienodi“.

Projekto „Žaidimai moko“ metu vaikai žaidimų metu galės susipažinti su svarbiais dalykais kasdieniame gyvenime.