Dominyko Naumovo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuo 2014 m. rugsėjo 22 d. iki 2014 m. spalio 14 d. organizavo kūrybiškumo konkursą ,,Mūsų sveika puokštė“. Antrus metus šiame konkurse dalyvavo lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ auklėtojos, vaikai su tėveliais, kurdami puokštes iš vaisių, daržovių ir kitos gamtinės medžiagos. Sveikatos biuro direktorės Almos Gaidienės sudaryta komisija išrinko gražiausias puokštes, tarp kurių pakliuvo mūsų darželio ugdytinio Dominyko Naumovokartu su tėveliais sukurta puokštė RUDENĖLIO LOPŠYS“. Šis darbas pelnė konkurso komisijos apdovanojimą. Sveikiname Dominyką ir dėkojame auklėtojoms, vaikučiams, jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą konkurse „Mūsų sveika puokštė“.