Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but konkursai/019, width=130, height=90, ratio=1, gap_v=20 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Utenos vaikų lopšelis-darželis „Voveraitė” organizavo rajoninę priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodą – konkursą Mažytė mano Lietuva”. Renginio tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, iniciatyvumą, ugdyti pilietiškumą.

Konkursui darbelius pristatė priešmokyklinio ugdymo grupių Pelėdžiukai” ugdytinės Karina Kokoš ir Kornelija Kraujalytė bei grupės Lašiukai” ugdytiniai Goda Eisinaitė ir Benas Mieželis.

Vaikų piešiniai buvo eksponuojami Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis. Sėkmė lydėjo Kariną Kokoš. Ji tapo parodos- konkurso nugalėtoja ir buvo apdovanota diplomu.

{gallery}konkursai/019, width=130, height=90, ratio=1, gap_v=20{/gallery}