2015 m. lapkričio 16 d. vaikų lopšelyje- darželyje „Šaltinėlis“ vyko muzikinė-literatūrinė pramoga „Gudruolių kelionė į sveikatos šalį.  Renginyje „Žaibo“ („Lašiukai“), „Mėtos“ („Pelėdžiukai“) ir „Boružiukaišaunuoliukai“ varžėsi, kas daugiau pririnks „prikritusių“ kaštonų.Vaikai prisiminė, kokią naudą visiems teikia judėjimas, kokius produktus turėtume valgyti kasdien ir kokius saikingai bei susipažino su rečiau vartojamais vaisiais ir daržovėmis.Prisiminė, kaip teisingai plauti rankas. Komandų kapitonai vaidino emocijas: linksmas, liūdnas, piktas. Vaikai žino, kad mažiau serga tie, kurie dažniau šypsosi ir yra laimingi nei tie, kurie liūdni ir pikti.

Į sveikatos šalį vaikus pakvietė dietistė Virgilija Rukšėnienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Tumėnienė.