2015 m. gruodžio 8 d.  mūsų darželio priešmokyklinukai:  “Pelėdžiukai “ ir “Lašiukai” dalyvavo Utenos  daugiafunkciame centre vykusiose sporto žaidynės “Sugaukim Kalėdas“.  Jaunieji žaidėjai ištvermingai rungėsi futboliuko varžybose su kitų darželių komandomis. Žaidėjus palaikė gausus sirgalių būrys, o pertaraukų tarp varžybų metu linksmino mūsų darželio mergaičių sportinių šokių grupės „Kikilis“ nuotaikingi pasirodymai.

Žaidėjai  buvo apdovanoti renginio rėmėjų vertingais prizais. Vaikai  ypatingai  džiaugėsi  įteikta taure, nes pasijuto kaip tikri sportininkai.  Vaikams tai buvo puiki galimybė aktyviai pajudėti  ir išbandyti savo jėgas žaidžiant futboliuką.