Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS", J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, faks.: (8 389) 55408, tel.: (8 389) 55408
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba

 

2015 m. gruodžio 8 d.  mūsų darželio priešmokyklinukai:  “Pelėdžiukai “ ir “Lašiukai” dalyvavo Utenos  daugiafunkciame centre vykusiose sporto žaidynės “Sugaukim Kalėdas“.  Jaunieji žaidėjai ištvermingai rungėsi futboliuko varžybose su kitų darželių komandomis. Žaidėjus palaikė gausus sirgalių būrys, o pertaraukų tarp varžybų metu linksmino mūsų darželio mergaičių sportinių šokių grupės „Kikilis“ nuotaikingi pasirodymai.

Žaidėjai  buvo apdovanoti renginio rėmėjų vertingais prizais. Vaikai  ypatingai  džiaugėsi  įteikta taure, nes pasijuto kaip tikri sportininkai.  Vaikams tai buvo puiki galimybė aktyviai pajudėti  ir išbandyti savo jėgas žaidžiant futboliuką. 

 
Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.