2015 m. lapkričio 24 d. vyko rajoninio projekto baigiamasis renginys „Audžiam juostą margaspalvę“, kurįorganizavoUtenos mokykla-vaikų darželis „Varpelis“. Tai buvo puikus edukacinis renginys, kuriame skambėjo visos Lietuvos  regionų dainos, šokiai, žaidimai.Mokytoja Roberta Macelienė supažindino su atskirų regionų tautiniais kostiumais,dainomis bei šokiais. Klaipėdos kraštą pristatė vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“, ikimokyklinio ugdymo grupių „Boružiukai“ ir „Spindulėliai“ vaikai: Emilija, Urtė, Beata, Dominyka, Meinardas, Emilijus,Ėlija, Titas, Vaidrius, Matas (vadovė Dalė Pranskūnienė).