2015 m. kovo 27 dieną, keturios pačios balsingiausios „Pelėdžiukų“ grupės priešmokyklinukės dalyvavo jaunųjų atlikėjų festivalyje „Dainų skrynelė“. Jau antrąjį kartą į šį festivalį pakvietė Utenos „Žiburio“ pradinė mokykla. Čia sugužėjo 6-11 metų jaunieji atlikėjai iš visų ikimokyklinių ir pradinių klasių. Dainininkų susirinko per aštuoniasdešimt, taigi buvo į ką pažiūrėti, o ir pačioms mergaitėms rūpėjo kuo gražiau pasirodyti. Mergaitės dainavo uteniškės kompozitorės A. Mališauskienės sukurtą dainelę „Pirmosios kregždės“. Po puikaus pasirodymo mažųjų atlikėjų laukė saldžios dovanėlės. Vadovei Gražinai Kapčiuvienei, buvo įteiktos gėlės ir padėkos raštas. Daug gerų emocijų, juoko ir įspūdžių mergaitės parvežė savo grupės draugams, bei auklėtojai...