2015 m. birželio 2 d. vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ kieme vyko mažųjų šventė - „SPALVŲ PASAULYJE“. Smagiai nusiteikę ankstyvojo amžiaus grupių: „Čiauškučiai“, „Mūziukai“ ir „Meškučiai“ vaikučiai ir jų tėveliai, susirinko į spalvingą šventę. Maži ir dideli, pasipuošę raudonos, geltonos, žalios ir mėlynos spalvų drabužėliais bei nešini spalvotais skėčiais, sugužėjo į kieme įrengtą „Spalvų pasaulį“.

Šventė prasidėjo svečių, šokių grupės „Kikilis“, nuotaikingu šokiu. Mažieji, kartu su auklėtojomis: Inga, Audre, Daiva, Irena bei tėveliais ir į šventę netikėtai atvykusiu Peliuku Mikiu, mankštinosi klausant „Slėpynių“ dainą. Taip pat visi smagiai „važinėjosi“ kieme skambant „Spalvotam garvežiukui“, o lietučio nebijojo pasislėpę po spalvotais bei pačių papuoštais skėčiais - „Skėčių šokis“. Mankštinosi ir šoko visi, kas netingėjo. Mažyliai su tėveliais šventėje pramogavo: plukdė spalvotus laivelius, baseinėlyje gaudė bei rūšiavo pagal spalvas kamuoliukus, pūtė ir gaudė muilo burbulus, važinėjo dviratukais, šėliojo su spalvotu parašiutu... Kūrybiškumo netrūko piešiant „ant medžio“ bei nučiuožus nuo čiuožyklos, spalvotomis kreidelėmis piešiant savo „Spalvotą pasaulį“. Peliukas Mikis žaidė kartu su vaikučiais, džiaugėsi spalvota švente. Šventės dalyviai vaišinosi skaniu obuolių pyragu.

Šventę iniciavo auklėtojos Daiva Laurinavičienė, Inga Karaliūnienė, Audrė Rimkevičienė, Irena Dalibagaitė.