2016 m. gegužės 31 d. vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ kieme vyko mažųjų šventė „PAGAUKIM VĖJĄ“. Smagiai ir vasariškai nusiteikęankstyvojo amžiaus vaikučiai iš grupių „Meškučiai“, „Čiauškučiai“, „Mūziukai“ ir „Smalsučiai“ bei jų tėveliai, susirinko į spalvingą šventę. Maži ir dideli, nešini vėjo malūnėliais kartu su tėveliais, sugužėjo į kieme auklėtojų įrengtą „Vėjuotą pasaulį“. Šventė prasidėjo skambant nuotaikingoms dainelėms apie saulutę, vėją, lietutį, draugus. Vaikai kartu su tėveliais bei auklėtojomis dainavo, šoko, deklamavo išmoktus eilėraštukus. Mažieji kartu su auklėtojomis: Audre, Daiva, Regina, Elvyra, Irena bei kartu su tėveliais šventėje pramogavo: baseinėliuose plukdė spalvotus laivelius, leido aitvarą, skraidino lėktuvėlius, pūtė ir gaudė muilo burbulus, važinėjo dviratukais, šėliojo su spalvotu parašiutu, gaudė vėją su vėjo malūnėliais... Kūrybiškumo netrūko spalvotomis kreidelėmis piešiant „Vėją“. Smagių akimirkų vaikučiams suteikė žaidimai su vandens balionais, eksperimentai su vandeniu. Šia švente buvo užbaigtas savaitę vykęsankstyvojo amžiaus vaikams skirtas kūrybinis projektas ,,Pagaukim vėją“.

Šventę iniciavo auklėtojos: Audrė Rimkevičienė, Daiva Laurinavičienė, Regina Baškevičienė, Elvyra Gučiuvienė, Irena Dalibagaitė. Ačiū muzikos vadovėms Dalei Pranskūnienei ir Gražinai Kapčiuvienei už muzikinę nuotaiką.