2016 m. gruodžio 13 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ vyko rankų darbo priemonių vaikų sveikatos stiprinimui aprobavimas. Priemonių pristatyme dalyvavo rajono metodinių grupių pirmininkai.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ vyr. auklėtoja Aldona Vilčinskienė, pristatė priemonę ikimokyklinio amžiaus vaikų taisyklingos laikysenos, koordinacijos tobulinimui, smulkiosios motorikos lavinimui,„Grikių kruopytės mūsų sveikatytei“. Priemones sensoriniam bei smulkiosios motorikos lavinimui ankstyvojo amžiaus vaikams „Spalvotas traukinukas“ ir „Užduočių kilimėlis“ pristatė auklėtoja Daiva Laurinavičienė. Vyr. auklėtoja Alma Stundžienė, kolegėms pristatė sensorinį takelį plokščiapėdystės profilaktikai, vaiko kojų raumenų stiprinimui. „Muzikinį kilimėlį“, skirtą vaiko sveikatos stiprinimui, plokščiapėdystės profilaktikai ankstyvojo amžiaus vaikams, pateikė vyr. auklėtoja Inga Karaliūnienė. „Linksmuosius peliukus“, skirtus vaikų smulkiosios motorikos lavinimui, dėmesio sukaupimui, džiugių emocijų skatinimui pademonstravo vyr. auklėtoja Indrė Venclovienė.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“ auklėtoja metodininkė Daiva Kažukauskienė, kolegėms pristatė daugiafunkcinę lauko priemonę, skirtą visoms amžiaus grupėms „Kamuoliukų upė“. Priemonę „Pažink ir pavadink skaičius“, pažinimo kompetencijai ugdyti, pademonstravo auklėtoja metodininkė Rita Sriubienė.
Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“ vyr. auklėtoja R. Stankevičienė, pateikė 3 skirtingas funkcijas atliekančius kilimėlius „Piršteliais padirbėsime, geriau kalbėsime...“
           Visos auklėtojų pateiktos priemonės skirtos ne tik vaikų sveikatos stiprinimui, bet ir padeda vaikams įtvirtinti įgytas žinias, mokėjimus, įgūdžius. Priemonės buvo aprobuotos.