Birželio 5 dieną Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“ vyko Utenos rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vyresniojo amžiaus jaunųjų talentų festivalis „Mažieji čiurlioniukai“. Šio tradicinio renginio metu buvo apjungta dailė ir muzika. Šventės tema - „Draugystės pieva“. Vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ikimokyklinio amžiaus grupės „Bitutės“ mergaitės Mėta, Gustė, Smiltė ir Luknė G. dainavo I. Šeduikienės dainelę „Zyzia uodas“. Visi kartu piešėme draugą gėlių pievoje. Atlikome bendrą dainą „Draugystės ratelis“, vaišinomės ledais.