Vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, ikimokyklinio ugdymo grupių „Spindulėliai“ vaikai (mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Irma Lukoševičienė) ir „Aitvarai“ (mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Daiva Laurinavičienė), dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių švietimo įstaigų kūrybiniame projekte „Į Žemę atkeliauja dėdė ruduo“.
Projektą organizuoja Širvintų lopšelis-darželis „Boružėlė“: „Rodos, jau girdžiu, kaip sunkiai kalas žodis, daigas, paukštis ir gerumas“.
Projekto tikslas – tobulinti Lietuvos Respublikos švietimo įstaigų socialines, bendravimo, pažinimo, menines kompetencijas.
I projekto etapas – piešinių paroda „Į Žemę atkeliauja dėdė ruduo“: naudojant įvairias meninės raiškos formas ir priemones, kuriame piešinius.