Tęsiasi respublikinis ikimokyklinių švietimo įstaigų kūrybinis projektas „Į Žemę atkeliauja dėdė ruduo“. II –ame projekto etape „Spindulėlių“ ir „Aitvarų“ grupių bendruomenėse buvo organizuojamos gerumo akcijos. Gerumas – kai kurdami gražius darbus nelaukiame atlygio. „Aitvarų“ grupės vaikai aplankė ankstyvojo amžiaus „Mūziukų“ ir „Meškučių“ grupių mažuosius draugus, padėjo jiems sunkiu adaptacijos periodu, kartu vaidino-improvizavo su pirštukinėmis lėlytėmis, žaidė. „Spindulėlių“ grupės vaikai lankėsi Utenos rajono savivaldybės Leliūnų senelių globos namuose, dovanojo šių namų gyventojams koncertą.