Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS", J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, faks.: (8 389) 55408, tel.: (8 389) 55408
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba

 

„Meškučių“, „Čiauškučių“, „Mūziukų“, „Smalsučių“ ir „Bitučių“ grupių vaikai sulaukė Kalėdų senelio gruodžio 17 d., darželyje klegėjo vaikų juokas, visų veidai spindėjo džiaugsmu.

 

„Spindulėlių“, „Aitvarų“ ir „Žiogelių“ grupių ugdytinių Kalėdų šventė vyko Anykščių Arklio muziejuje. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Prie balto Kūčių stalo“. Vos tik įėję į sodybos kiemą visi buvo maloniai nustebinti – pasitiko tikrų tikriausias Kalėdų senelis. Susėdę duonkepės sušildytoje gryčioje vaikai ragavo Kūčių valgius, sužinojo apie Adventinį laikotarpį, susipažino su Kūčių ir Šv. Kalėdų tradicijomis. Po simbolinės Kūčių vakarienės išgirdo apie senolių ateities spėjimus, patys išbandė burtus, paskui aplankė žiemišką Arklio muziejų.

Gruodžio 18 d. „Lašiukų" grupės ugdytiniai su Kalėdų seneliu susitiko Panevėžio Lėlių vežimo teatre. Įspūdžiai nepakartojami, nuotaika puiki. Vaikai aplankė Panevėžio miesto eglutę bei Prakartėlę.

„Boružiukų“ grupės ugdytiniai gruodžio 18 d. vyko į „Paukščių kaimą“ susitikti su Kalėdų seneliu. Lauke ant laužo kepė „aštuonkojus“, belaukdami Kalėdų senelio vaišinosi kvapnia žolelių arbata, kalėdiniais sausainiais. Už gražias daineles ir eilėraščius vaikai sulaukė Kalėdų senelio dovanėlių. Džiugių emocijų vaikai patyrė maitindami „Paukščių kaimo“ gyventojus savo atsivežtomis vaišėmis.

„Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai su Kalėdų seneliu susitikti vyko gruodžio 19 d. į Lėlių namus, esančius Bajorų kaime, Rokiškio rajone. Taip pat apsilankė Rokiškio krašto muziejuje veikiančioje respublikinėje Prakartėlių parodoje.

Gruodžio 19 d. darželio salėje susirinkę folkloro ansamblio vaikai, jų tėveliai ir seneliai dainavo advento dainas, ėjo ratelius, žaidė žaidimus. Adventas yra metas įžiebti šviesą savo sieloje ir padėti kitam tą šviesą savyje įžiebti. Širdys prisipildo gerumo, meilės, džiaugsmo, šilumos…

 
Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.