2017 m. gegužės 8 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ vyko renginys,skirtas Kalbos ir knygos dienai paminėti „Neieškok žodžio kišenėje“. Priešmokyklinių grupių vaikai kartu su auklėtojomis atliko lūpų ir liežuvio mankštą, sprendė kryžiažodį apie Lietuvos miestus, minėmįsles, iš duotų raidžių dėliojo žodžius, dalyvavo kalbos viktorinoje ir netgi tapo detektyvais – aiškinosi užšifruotus žodžius. Vaikai įrodė, kad daug žino, suprato, kodėl svarbu taisyklingai kalbėti. Renginį organizavo logopedė Deimantė Kučinskienė.