Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS", J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, faks.: (8 389) 55408, tel.: (8 389) 55408
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba

 

2017 m. gegužės 17 dieną vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ vyko rajoninė dainos ir šokio šventė  „Polka tinka kiekvienam...", subūrusi į šokio sūkurį ir įtraukusi tiek mažus, tiek didelius darželio bendruomenės narius bei svečius, atvykusius iš kitų ugdymo įstaigų ir Utenos rajono neįgaliųjų draugijos.

„Sveiki gyvi sveteliai, mūsų mylimieji...“,– visus susirinkusius sveikino vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ etnografinis ansamblis.

Svečių sugužėjo tikrai nemažai: Utenos vaikų lopšelių- darželių „Gandrelis“ (meninio ugdymo mokytoja  Elena Zabukienė),  „Voveraitė“ (meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė), „Pasaka“ (meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petravičienė), „Saulutė“ (meninio ugdymo mokytojos Asta Straižienė ir LaisvidaPakenienė), Utenos vaikų mokyklos- darželio „Eglutė“ (meninio ugdymo mokytoja Danutė Mačiulienė)  auklėtiniai ir Utenos rajono neįgaliųjų draugijos kapela.

Į šokio ratą kvietė renginio vedėjai Jolanta Tylienė ir Irma Lukoševičienė, bei meninio ugdymo mokytojos Dalė Pranskūnienė irGražina Kapčiuvienė. Linksmi ir gerai nusiteikę, griežiant Utenos neįgaliųjų draugijos kapelos muzikantams, ikimokyklinukai dovanojo daug nuotaikingų lietuvių liaudies dainelių, šokių ir žaidimų – ratelių, o žiūrovai iš visos širdies pritarė atliekamoms dainelėms, palaikė juos plodami ir trepsėdami.Pasibaigus šventei visi skirstėsi  kupini gerų emocijų.

 
Copyright © 2020 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.