Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS"

J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena.
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, tel.: (8 389) 55408.
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba.

 

2017 m. rugsėjo 20 d. vaikų lopšelio–darželio „Šaltinėlis“ kieme vyko ankstyvojo amžiaus vaikų sveikatinimo šventė - „PO ŽINGSNELĮ Į SPORTO ŠALĮ. Smagiai  nusiteikę, ankstyvojo amžiaus grupių: „Meškučiai“, „Čiauškučiai“, „Mūziukai“ ir „Smalsučiai“ vaikučiai ir jų tėveliai, susirinko į lauke vykusią šeimų sporto šventę. Kartu prie mažųjų prisijungė „Aitvarų“ bei „Žiogelių“ ikimokyklinių grupių vaikučiai bei jų tėveliai. Visi sportuodami, žaisdami judrius žaidimus, pažymėjome Tarptautinę Judumo savaitę.

Maži ir dideli, smagūs, linksmi bei sportiškai apsirengę, sugužėjo į kieme auklėtojų įrengtą „Sporto pramogų aikštelę“. Šventė prasidėjo skambant nuotaikingoms dainelėms apie sportuojančius draugus - „Draugystės“ daina bei mankštintis padėjo „Piratų mankšta“. Vaikai kartu su tėveliais bei auklėtojomis sportavo, dainavo, žaidė,  pramogavo: mėtė kamuolius ir maišelius į lankus bei pingviną. Žaisdami rūšiavo spalvotus kamuoliukus, lenktyniavo dviratukais bei mašinėlėmis, nešdami lazdas kartu su tėveliais, įveikdami kliūčių ruožą. Pramogavo šokinėdami ant batuto. 

Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti „barankų“ medaliais, ragavo morkų pyrago, vaišinosi kriaušėmis, obuoliais, morkomis.

 
Copyright © 2022 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.