2017 m. spalio 20 d., jau vienuoliktą kartą Utenoje, vyko Dievo Apvaizdos parapijos ir mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ organizuotas vaikų bei jaunimo festivalis „Giesmių giesmelė – 2017“. Renginio tikslas– ugdyti religinės muzikos meną bei kūrybos poreikį, puoselėti ir plėsti krikščioniškojo giedojimo tradicijas. Šis renginys buvo skirtas Teofilio Matulaičio metams. Vyko koncertas, kurio metu buvo atliekamos giesmės pagal amžiaus grupes. Ikimokyklinukai atliko tris giesmes: „Marija, Marija, Šiluvos mergele“, „Baltas angelėlis“ ir  bendrą pradžios giesmę – „Ateik, dvasia šventoji“. Festivalyje dalyvavo ir vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ ugdytinės. Priešmokyklinės grupės „Lašiukai“ dainininkės: Elzė, Viltė, Eva, Indrė ir ikimokyklinės grupės „Bitutės“ solistės Mėta ir Gustė. Festivalio dalyviams buvo įteiktos saldžios dovanėlės.