2017 m. lapkričio 16 d. vaikų lopšelis-darželis „Šaltinėlis“ paminėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną. Priešmokyklinio ugdymo grupių „Pelėdžiukai“ ir „Lašiukai“ ugdytiniai aiškinosi tolerancijos žodžio reikšmę, diskutavo apie žmonių skirtybes ir panašumus, skaičiavo savo gerus poelgius.
Buvo surengta paroda. Šių metų Tolerancijos dienos paminėjimo simbolis - rankos. Žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.
Naudojant šį simbolį iš įvairiausių medžiagų vaikai, padedami tėvelių, pedagogų kūrė įvairiausias kompozicijas. „Aitvarai“ gerumo rankų girlianda apvijo Lietuvą, „Spindulėliai“ sušvito rankelių saulytėmis, „Boružiukai“ mylinčiomis rankomis suvienijo pasaulį, „Mūziukai“ angelo sparnus sutapatino su gerus darbus kuriančiomis rankomis.
Dėkojame visai bendruomenei už kūrybiškumą, originalias idėjas, už gražius ir šiltus sveikinimus.