2019 m. kovo mėn. vyko kūrybiškumo konkursas, skirtas pasaulinėms žemės ir vandens dienoms paminėti (dalyviai Utenos rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai).
Tikslas– atskleisti vandens ir žemės (žiūrint globaliai) svarbą žmonijai.
Ikimokyklinio ugdymo grupės „Žiogeliai“ kūrybinį darbą Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija išrinko geriausiu. Apie konkursą >>>

Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ikimokyklinio ugdymo grupės „Žiogeliai“ vaikučiams įteikė DOVANŲ ČEKĮ (nusipirkti dailės reikmenų parduotuvėje BUTERA).