Balandžio 28 d. Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje vyko vaikų bei jaunimo festivalis „Giesmių giesmelė-2019“. Festivalio organizatoriai - Utenos Dievo Apvaizdos parapija ir Utenos mokykla–vaikų darželis „Varpelis“. Mūsų įstaigos ugdytinės: Džezmilė ir Urtė („Boružiukų“ gr.), Mėta ir Urtė („Pelėdžiukų gr.), Smiltė, Austėja ir Patricija („Lašiukų“ gr.). su Utenos ikimokyklinių įstaigų giesmininkais ir jų meninio ugdymo mokytojais atliko giesmeles „Išaušo mums“, „Noriu“ ir „Pavasario varpai“. Giesmininkes festivaliui ruošė meninio ugdymo mokytojos Gražina Kapčiuvienė ir Dalė Pranskūnienė.