Gegužės 17 d. vaikų lopšelio- darželio „Šaltinėlis“ mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Janina Vilūnienė ir Jolanta Tylienė pakvietė mokyklos bendruomenę į gamtą. Išvykos vietą grupės pasirinko pačios. Gavę užduotis, visi iškeliavo. Iškylaudami gamtoje stebėjo, tyrinėjo, eksperimentavo, aktyviai pramogavo. „Draugaujant“ su gamta, atsiranda galimybė pasijusti jos dalimi, ir save, ir gamtą pajusti visais pojūčiais. Sugrįžę dalinosi gražiomis akimirkomis. Darželį papuošė savo kūrybiniais darbeliais.