Gegužės 31 d. vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ kieme vyko mažųjų šventė „Greitesni už vėją!“. Smagiai ir vasariškai nusiteikę ankstyvojo amžiaus vaikučiai iš grupių „Meškučiai“, „Čiauškučiai“, „Mūziukai“ bei jų tėveliai, susirinko į spalvingą šventę. Šventė prasidėjo skambant nuotaikingai muzikai, vaikai kartu su tėveliais bei mokytojomis sportavo, dainavo, šoko ir pramogavo.

Šventę iniciavo mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Audrė Rimkevičienė ir Regina Baškevičienė.  Ačiū meninio ugdymo mokytojai Dalei Pranskūnienei už muzikinę nuotaiką.