Ruduo turtingas įvairiausiomis spalvomis, dosnus sodo  ir daržo gėrybėmis. Pasitelkus fantaziją galima sukurti nuostabių kūrinių. Rugsėjo 24 d. priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų“ grupės ugdytiniai kartu su meninio ugdymo (dailės) mokytoju Laimonu Šmergeliu ir mokytoja, dirbančia pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Inga Karaliūniene eksperimentavo su gamtine medžiaga, kūrė rudenišką mandalą. Ikimokyklinio ugdymo grupių „Aitvarai“, „Žiogeliai“. „Spindulėliai“ ir „Smalsučiai“ ugdytiniai kūrė bendrą  mandalą. Mandalų nuotraukos dalyvaus vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ organizuojamame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Rudens mandala“.