Please update your Flash Player to view content.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIS - DARŽELIS „ŠALTINĖLIS", J. Basanavičiaus g. 73 LT- 28240 Utena
el. paštas: saltineliomd@saltinelis.utena.lm.lt, faks.: (8 389) 55408, tel.: (8 389) 55408
Kodas: 190174635. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Biudžetinė įstaiga. Steigėjas: Utenos rajono taryba

 

Rugsėjo 16-22 dienomis vyksta Europos judumo savaitė, kurios tikslas – inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą, kviesti žmones išbandyti įvairius judumo sprendimus: naudoti nekenksmingas transporto priemones, važiuoti dviračiu ar viešuoju transportu, eiti pėsčiomis. 

Rugsėjo 16 d. - žygio diena - judumo savaitės atidarymas, roboto Beimakso pasveikinimas, mankšta ir žygis aplink darželį skaičiuojant žingsnelius.

 

Rugsėjo 17 d. - futboliuko diena - mankštos ir futboliukas su Utenos „Utenio“ futbolo klubo treneriais.

Rugsėjo 20 d. - judriųjų žaidimų diena - sportinių užduočių įveikimas stadione.

Rugsėjo 21 d. - šokio diena - šokiai stadione ar grupėje pagal ritminę muziką.

Rugsėjo 22 d. - diena be automobilio - į darželį, darželio teritorijoje ir iš darželio einame pėsčiomis, važiuojame su paspirtukais, dviratukais.

 

 

 Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė. J.V. Gėtė

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras visą kovo mėnesį kvietė mokyklas bei darželius išnaudoti nuostabią gerumo savybę – jungtis į atsakingumą už savo bei aplinkinių gerovę skatinančią akciją „Užkrėsk gerumu“ ir tapti gerumo ambasadoriais– tais, kurie empatiškumu, pozityvumu, veiklumu užkrečia kitus. Ši akcija rengiama kasmet Sąmoningumo mėnesio BE PATYČIŲ metu.
Prie šios akcijos prisijungė ikimokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ bendruomenė. Grupėje vyko įvairios veiklos skatinančios gerumą, draugiškus santykius. Gerumo istorijomis pasidalino mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Alma Stundžienė.
Apie mūsų mažus, bet gražius darbus rašoma LVJC Facebook paskyroje „Užkrėsk gerumu“.

Ikimokyklinio ugdymo „Meškučių“ ir „Spindulėlių“ grupių vaikai kartu su socialine pedagoge Sandra Levčenkiene mokėsi pažinti ir suprasti savo ir kitų jausmus bei veiksmingiau bendrauti tarpusavyje.

 

2021 metų sausio 13 d. 8.00 valandą prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių languose uždegėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes, Laisvės gynėjų dieną paminėjome įvairiomis veiklomis.

611Mes, mergaitė ir berniukai,
Šiandien būsime Kaziukai.
Juk daržely linksma šventė,
Mugei mes jau pasirengę.

Dar mes prikepėm sausainių
Ir aguoninių riestainių.
Jei į mugę paskubėsit
Paragaut ir jūs galėsit.

Todėl kviečiame visus.
Čia į mugę, į svečius.

 

Puoselėjant mūsų tautos tradicijas ir siekiant, kad vaikai darbą suvoktų kaip vertybę, kovo pirmą savaitę priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupėje buvo daug kalbama apie amatus ir profesijas. Vaikai susipažino su senaisiais amatais - keramika ir vilnos vėlimu. Ir patys visą savaitę gamino įvairius darbelius. Penktadienį jais prekiavo grupėje surengtoje Kaziuko mugėje. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su pinigais ir ugdytis verslumą.

 
Copyright © 2021 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates
Norėdami pagerinti naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galima bet kada atšaukti.