Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė. J.V. Gėtė

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras visą kovo mėnesį kvietė mokyklas bei darželius išnaudoti nuostabią gerumo savybę – jungtis į atsakingumą už savo bei aplinkinių gerovę skatinančią akciją „Užkrėsk gerumu“ ir tapti gerumo ambasadoriais– tais, kurie empatiškumu, pozityvumu, veiklumu užkrečia kitus. Ši akcija rengiama kasmet Sąmoningumo mėnesio BE PATYČIŲ metu.
Prie šios akcijos prisijungė ikimokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ bendruomenė. Grupėje vyko įvairios veiklos skatinančios gerumą, draugiškus santykius. Gerumo istorijomis pasidalino mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Alma Stundžienė.
Apie mūsų mažus, bet gražius darbus rašoma LVJC Facebook paskyroje „Užkrėsk gerumu“.

Ikimokyklinio ugdymo „Meškučių“ ir „Spindulėlių“ grupių vaikai kartu su socialine pedagoge Sandra Levčenkiene mokėsi pažinti ir suprasti savo ir kitų jausmus bei veiksmingiau bendrauti tarpusavyje.

611Mes, mergaitė ir berniukai,
Šiandien būsime Kaziukai.
Juk daržely linksma šventė,
Mugei mes jau pasirengę.

Dar mes prikepėm sausainių
Ir aguoninių riestainių.
Jei į mugę paskubėsit
Paragaut ir jūs galėsit.

Todėl kviečiame visus.
Čia į mugę, į svečius.

Puoselėjant mūsų tautos tradicijas ir siekiant, kad vaikai darbą suvoktų kaip vertybę, kovo pirmą savaitę priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupėje buvo daug kalbama apie amatus ir profesijas. Vaikai susipažino su senaisiais amatais - keramika ir vilnos vėlimu. Ir patys visą savaitę gamino įvairius darbelius. Penktadienį jais prekiavo grupėje surengtoje Kaziuko mugėje. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su pinigais ir ugdytis verslumą.

2021 metų sausio 13 d. 8.00 valandą prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir dešimčiai minučių languose uždegėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes, Laisvės gynėjų dieną paminėjome įvairiomis veiklomis.

Copyright © 2021 Utenos vaikų lopšelis darželis „Šaltinėlis". All Right Reserve.