Lapkričio 16 d. priešmokyklinio ugdymo „Lašiukų" ir „Pelėdžiukų" bei ikimokyklinio ugdymo „Spindulėlių" grupių ugdytiniai paminėjo tarptautinę Tolerancijos dieną, kurdami „Tolerancijos miestą“. Šią pilietinę iniciatyvą organizavo socialinė pedagogė Sandra Levčenkienė: kartu su vaikais išsiaiškino žodžio Tolerancija reikšmę, aptarė – ar gyvename Tolerantiškoje visuomenėje, ar pastebime tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius, situacijas gatvėje, parduotuvėje ar kitoje viešoje vietoje, kartu analizavo pavyzdžius, piešė piešinius - kūrė Tolerancijos miestą.