Ar jaučiate - artėja Šv. Kalėdos? Šviesos, susitaikymo, bendrystės, stebuklų laikas. Tokia nuotaika lydėjo ir priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų" ir „Lašiukų" grupių vaikus, kurie gruodžio 21 dieną vyko į Panevėžį. Besidžiaugdami snieguota diena ir šaltuku, jie aplankė miesto eglę.Vėliau Panevėžio lėlių vežimo teatre džiaugėsi spektakliu „Gudrutis". O šventę vainikavo susitikimas su Kalėdų Seniu. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo ir netgi žaidė futbolą! Namo visi grįžo plačiai labai laimingi ir su dovanomis.

Ikimokyklinio ugdymo grupių vaikučius aplankė Kalėdų Senelis ir jo padėjėja Šaltukė. Visi džiaugėsi kalėdine nuotaika, smagiai šoko, juokėsi ir kartu atliko žaismingas užduotis.

Gražiausių žiemos švenčių laukimą ir džiugią nuotaiką papildė nuostabiai papuošta įstaigos lauko ir vidaus aplinka.