Geriausias būdas prisiminti gerus darbus — juos kartoti. E. Bekonas

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, jungdamasis prie „Vaikų linijos“ inicijuoto Sąmoningumo didinimo mėnesio „Be patyčių“ 2020, trečius metus iš eilės kovo mėnesį mokyklas ir darželius kvietė dalyvauti socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“ daryti gerus darbus šalia esantiems.
Prie „Užkrėsk gerumu“ prisijungė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ bendruomenė.

• Ikimokyklinio ugdymo grupė „Smalsučiai“ vykdė tęstines projektines veiklas „Mums gera kartu“ ir „Darželyje draugauja maži ir dideli“. Prie grupėje vykstančių veiklų noriai prisidėjo ir ugdytinių tėvai. Vienas nuo kito užsikrėtę gerumu, noru pradžiuginti vaikus, kad jiems būtų smagiau ir paprasčiau pažinti raideles, namuose pasiuvo savo vaiko vardo pirmąją raidelę.

• Prie mūsų gerumo akcijos prisijungė ir Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, kurios erdvėje „Pasakų ložė“, eksponuojama šių raidžių paroda „Mažųjų ABC“.

• „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis Dale ir Alma, aplankė jaunesniuosius draugus „Čiauškučius“. Juos pradžiugino skambiomis dainomis, žaidimais.

• „Smalsučių“, „Žiogelių“ ir „Aitvarų“ grupių ugdytiniai, kartu su meninio ugdymo mokytoja Dale, svečiavosi Utenos rajono neįgaliųjų draugijoje. Ten visi kartu koncertavo, pritariant kapelos muzikantams.

Tikėkime, kad gerumas, abejingumą ir pyktį gali perkeisti į norą kurti, dalintis, padėti, draugauti.

Apie mūsų dalyvavimą akcijoje rašoma LVJC Facebook paskyroje.