Gegužės 18 d. darželio kieme vyko šventė „Polka tinka kiekvienam“, kurios tikslas - puoselėti ir populiarinti lietuvių liaudies tautines tradicijas bei jų tęstinumą. Griežiant Utenos neįgaliųjų draugijos kapelos vadovui Kazimierui su savo šeimyna, visi smagiai šoko lietuvių liaudies ratelius, dainavo lietuvių liaudies dainas, minė minkles ir mįsles, klausėsi lietuvių liaudies muzikos.
Dėkojame socialiniams partneriams – Utenos neįgaliųjų draugijai, mūsų darželio folkloro ansambliui ir šventės organizatoriams už puikią nuotaiką.

Gegužės 16 dieną vaikų lopšelyje - darželyje „Šaltinėlis“ vyko rajoninė šventė, skirta Lietuvos 100 - čiui „Polka tinka kiekvienam“.
„Sveiki gyvi sveteliai, mūsų mylimieji...“,- tradiciškai visus susirinkusius sveikino vaikų lopšelio - darželio „Šaltinėlis“ folkloro ansamblis (vadovė Dalė Pranskūnienė) ir „Lašiukų“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai (meninio ugdymo mokytoja Gražina Kapčiuvienė). Geros nuotaikos linkėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Širvelienė.
O svečių sugužėjo tikrai nemažai: Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis“ (meninio ugdymo mokytoja Elena Zabukienė), „Voveraitė“ (meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė), „Pasaka“ (meninio ugdymo mokytojos Sigita Jakutavičienė ir Nijolė Petravičienė), „Saulutė“ (meninio ugdymo mokytojos Asta Straižienė ir Laisvida Pakenienė), „Želmenėlis“ (meninio ugdymo mokytoja Elena Kiškienė), vaikų mokyklos- darželio „Eglutė“ (meninio ugdymo mokytoja Audronė Valevičienė), vaikų mokyklos- darželio „Varpelis“ (Meninio ugdymo mokytoja Regina Nikitinienė) auklėtiniai, Utenos rajono neįgaliųjų draugijos kapela ir Dauniškio gimnazijos 9b kl. mokiniai. Linksmai nusiteikusius svečius ir folkloro ansamblio vaikus į šokio ratą kvietė renginio vedėjos - Jolanta Tylienė ir Irma Lukoševičienė. Šokome nuotaikingus ratelius, šokius ir linksmą polkutę su užduotimis. Vadovėms sodinant ąžuoliuką, vaikai iš visos širdies dainavo dainelę „Aš pasėjau ąžuolą“. Šventės pabaigai visos meninio ugdymo mokytojos dainavo dainą „Už žalių girelių“ .
O kokia šventė be dovanėlių! Vaikai gavo atminimo dovanėles („medalius“), saldumynų, vadovės – padėkas ir po ąžuolo sodinuką.

2017 m. gegužės 17 dieną vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“ vyko rajoninė dainos ir šokio šventė  „Polka tinka kiekvienam...", subūrusi į šokio sūkurį ir įtraukusi tiek mažus, tiek didelius darželio bendruomenės narius bei svečius, atvykusius iš kitų ugdymo įstaigų ir Utenos rajono neįgaliųjų draugijos.

„Sveiki gyvi sveteliai, mūsų mylimieji...“,– visus susirinkusius sveikino vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ etnografinis ansamblis.

Svečių sugužėjo tikrai nemažai: Utenos vaikų lopšelių- darželių „Gandrelis“ (meninio ugdymo mokytoja  Elena Zabukienė),  „Voveraitė“ (meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė), „Pasaka“ (meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petravičienė), „Saulutė“ (meninio ugdymo mokytojos Asta Straižienė ir LaisvidaPakenienė), Utenos vaikų mokyklos- darželio „Eglutė“ (meninio ugdymo mokytoja Danutė Mačiulienė)  auklėtiniai ir Utenos rajono neįgaliųjų draugijos kapela.

Į šokio ratą kvietė renginio vedėjai Jolanta Tylienė ir Irma Lukoševičienė, bei meninio ugdymo mokytojos Dalė Pranskūnienė irGražina Kapčiuvienė. Linksmi ir gerai nusiteikę, griežiant Utenos neįgaliųjų draugijos kapelos muzikantams, ikimokyklinukai dovanojo daug nuotaikingų lietuvių liaudies dainelių, šokių ir žaidimų – ratelių, o žiūrovai iš visos širdies pritarė atliekamoms dainelėms, palaikė juos plodami ir trepsėdami.Pasibaigus šventei visi skirstėsi  kupini gerų emocijų.

2016 m. gegužės 30 d. vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ kiemelyje vyko folkloro ansamblio organizuojama gegužinė. Griežiant Utenos neįgaliųjų draugijos kapelos vadovui Kazimierui su savo šeimyna, visi skubėjome į darželio kiemą. „Sveiki gyvi sveteliai, mūsų mylimieji...“, visus susirinkusius į gegužinę sveikino vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ folkloro ansamblio dalyviai, bei jų vadovė Dalė Pranskūnienė. Į bendrą ratą visus subūrė lietuvių liaudies ratelis „Graži mūsų šeimynėlė“. Trankus šokis, lietuvių liaudies dainelės, skambus vaikų juokas, gera nuotaika neleido ramiai stovėti ir žiūrovams. Kas kojų negailėjo, skambant smagiai polkutei, sukosi šokio sūkury. Į šokio ratą kvietė renginio vedėjai Jolanta Tylienė ir Irma Lukoševičienė. Šventės pabaigoje vaikų džiaugsmui  lijo saldainiais.

2015 m. gegužės 20 d. vaikų lopšelyje-darželyje "Šaltinėlis" vyko rajoninė muzikinė šventė „Polka tinka kiekvienam...", subūrusi dainai ir šokiui darželio bendruomenės narius bei svečius iš Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis“, „Voveraitė“, „Pasaka", „Saulutė“, vaikų mokyklos-darželio „Eglutė“, „Varpelis“ auklėtinius, Krašuonos progimnazijos šokėjus ( buvusius „Šaltinėlio“ auklėtinius) ir Utenos rajono neįgaliųjų draugijos kapelą. Darželio salėje skambėjo dainos, buvo menamos mįslės ir Krašuonos pirmokėlių dovanojamas šokis. Renginio vedėjos, auklėtojos Irma Lukoševičienė ir Jolanta Tylienė iš salės kvietė visus į darželio kiemą, kur užgrojus neįgaliųjų draugijos kapelai visi kilnojo kojas, sukdami ratelį: „Graži mūsų šeimynėlė“ ir šokdami lietuvių liaudies šokius: „Bitute pilkoji“, „Pliauškutis“.

O kokia šventė be dovanėlių ir vaišių! Todėl šventės dalyviai buvo apdovanoti spalvingomis dovanėlėmis, vaišinosi kvepiančiu obuolių pyragu ir šiltomis, garuojančiomis bulvėmis su sviestu.